KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14808543
nr 1480 8543
Skulptur
Kina, Glaserad keramik. Längd: 23, höjd: 22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:13:22
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr